<<  Firma Profili  >>

 

Ortak geçmişleri 15 yıllık prekast deneyimlerine dayanan iki yakın dostun mimari ve mühendislik tecrübelerini üretim, uygulama ve kurumsal yönetiminde bir araya getirmesiyle kuruldu.


Uzman ekipler ve ileri teknoloji İle desteklenen bu girişimci ortaklık ruhu, gücünü prekast her aşamasında çalışmış ve sektörde binlerce projenin hayata geçmesinde görev almış kadrosunun deneyimlerini aynı çatı altında birleştirmesinden almaktadır.

 

Taahhütlerini yerine getirmek için, gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini en seviyeye çıkarma gayreti ve hedefindedir.


Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına cevap verirken, tasarımda özgünlük uygulanabilirlik, diğer cephe disiplinleri ile tam uyumluluk firma kurumsal kimliğimizin bir yansımasıdır.


Proje teslimindeki hızımıza ve mühendislik becerilerimize güveniriz, çünkü işimizi doğru yapar ve verdiğimiz sözleri tutarız.
 

Kalite Politikamız ;


• Firmamızın Vizyonu ve Temel Felsefesi doğrultusunda müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini karşılayarak onlara en üst düzeyde değerler yaratmak amacıyla, TS EN ISO 9001 Standardına uygun olarak oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyacağımızı ve etkinliğini sürekli iyileştireceğimizi,


• Üretmekte olduğumuz prefabrike yapı elemanlarına ait müşteri isteklerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını karşılayarak, müşterilerimize sürekli sağlam, güvenilir ve kaliteli ürünler ve hizmetler sunacağımızı,


•Belirlenen bu hedeflere ulaşmak için ekip çalışması ile üstün gayret sarf edeceğimizi ve hedefleri sürekli gözden geçireceğimizi,


• Hedefler sayesinde amaçlarımızı daha hızlı ve verimli, daha hatasız ve az maliyetli hale getireceğimizi,


• Kalite politikamızı sürekli gözden geçirerek geliştireceğimizi ve bu politikadan taviz vermeyeceğimizi taahhüt ederiz.